Dream Portal - World news and hostingl

Výskumi

Špionážna technológia

Klikni zobraziť celé a zistíš toho viac !
Špionážna technológia zahrnuje vývoj nových a omnoho viac efektívnejších senzorov. Čím viac je táto technológia rozvinutá  , tím detailnejšie informácie o aktivitách v priliehavích oblasťiach poskytuje. Rozdiel medzi špionážnymi technológiami medzi vami a vašim protivníkom je kľúčový. Čím viac je vaše špionáž vyvinutá, tím viac informácii obsahujú vaše špionážne správy a zároveň sa znižuje šanca na odhalenie vašej špionáže. Čím viac sond vyšlete, tím viac zistíte o svojom protivníkovi, a však zároveň rastie šanca na vaše odhalení. Špionážna technológia rovnako ovplivňuje informácie o prichádzajúcich letkách.V tomto prípade je dôležitá len úroveň vašej špionáže.
Od druhej úrovne sa k bežnému upozorneniu na útok zobrazí také počet útočujúcich  lodí.
Od štvrtej úrovne se vám také zobrazí jaké typy lodí na vás útočí.
Od ôsmej úrovne budete dostávať presné počty jednotlivých typov útočujúcich lodí. Pre nájazdníkov  je tato technológia nenahraditeľná, lebo poskytuje informácie o letkách vyhlédnuté oběti a také také obranných opatřeních. Tato technologie by měla být vyvinuta velice rychle, okamžitě po vývoji malých transportérů.
Žádné komentáře
 
Všetko na webe je chránené autorským zákonom.Kopírovanie a šírenie obsahu stránky je bez súhlasu administrátora zakázané ! Copyright © 2007-2008 KoFoLa´s web